fbpx

Tel. 530-992-006   |   e-mail: biuro@seotrade.pl

Potrzebujesz strony WWW dla swojej firmy?
Chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do nowych klientów?
Tworzenie stron internetowych to nasza pasja!

Tworzenie stron WWWWykonany dla Ciebie piękną stronę firmową, której pozazdrości Twoja konkurencja. Oferujemy kompleksową usługę od A do Z, dzięki czemu sporo pieniędzy zostanie w Twojej kieszeni. Co sprawia, iż nasza oferta jest tak wyjątkowa i dlaczego to właśnie naszej firmie warto zlecić tworzenie stron internetowych? Oto 5 najważniejszych powodów:

  1. Projektujemy strony oparte na systemie zarządzania treścią (WordPress) – Takie rozwiązanie pozwala na swobodne rozbudowywanie serwisu, tworzenie aktualności, bloga i wiele innych. System WordPress posiada niezliczoną ilość wtyczek, które usprawniają działanie serwisu i poprawiają doświadczenie użytkownika, np. formularz kontaktowy, okienko popup, moduł do kontaktu poprzez messenger i wiele innych.
  2. Poprawne wyświetlanie się strony WWW na wszystkich urządzeniach to klucz do sukcesu — Projektowanie stron internetowych zgodnie z najnowszymi standardami to nasza domena! Coraz więcej osób w dzisiejszych czasach korzysta ze smartfona lub tabletu, dlatego strona internetowa Twojej firmy powinna być responsywna i przystosowana do poprawnego wyświetlania się na wszystkich urządzeniach.
  3. Szybkość wczytania strony — Ludzie są bardzo niecierpliwi. Zwłaszcza w internecie. Dlatego Twoja nowa strona WWW, powinna wczytywać się jak najszybciej. Przeprowadzimy optymalizacje strony już na etapie jej budowy, aby szybciej wyświetlała się wszystkim użytkownikom.
  4. Optymalizacja strony pod kątem wybranych fraz kluczowych (SEO) – Wiele firm, które posiadają w ofercie projektowanie stron WWW, zapomina, jak ważną rzeczą jest ich poprawna i zgodna z wytycznymi dla Webmasterów optymalizacja pod kątem SEO (Search Engine Optimization). To właśnie dzięki tym działaniom, Twoja strona będzie znajdowała się wyżej w wynikach wyszukiwania Google.
  5. Atrakcyjna oferta i niski koszt końcowy — My dajemy coś więcej niż tylko tworzenie stron internetowych. Zadbamy o jej optymalizacje pod wyszukiwarki, szybkość wczytywania oraz mobilność.

Tworzenie stron internetowych Ryki

Strona internetowa – współczesne must have firmy

W dobie cyfrowej technologii, gdy coraz więcej działań podejmowanych jest w wirtualnej rzeczywistości, posiadanie własnej strony internetowej jest swoistym must have każdej firmy. I to nie tylko dlatego, że tworzy ona przysłowiowe okno na biznesowy świat. Własna strona niesie szereg wymiernych korzyści. Ale tylko wtedy, gdy jest w pełni profesjonalna.


Projektowanie stron internetowych
Fachowe projektowanie stron internetowych

Szybkie, tanie, funkcjonalne – takie są strony, którymi sieć wydaje się być dzisiaj przesycona. Ale profesjonalne projektowanie stron nie skupia się na tych aspektach. Bo w stronie nie chodzi tylko o to, by była i robiła jakieś wrażenie. Strona ma być narzędziem, a zarazem instrumentem rozwoju. Ma służyć, by być inwestycją.


Aspekt reklamowy

To właśnie on przychodzi w pierwszej kolejności na myśl, gdy mówi się o projektowaniu stron. Bo faktycznie strona jest wizytówką firmy o niezwykle szerokim zasięgu. Z prędkością łącza dociera tam, gdzie fizycznie dotrzeć w krótkim czasie się nie da. Pokazuje, że firma istnieje i jest otwarta na współpracę. Ale aspekt reklamowy to nie wszystko.

Pomaga określić cel

To, co wyróżnia silne i profesjonalne firmy, to konkretny, sprecyzowany cel. Na jego podstawie określa się grupę docelową odbiorców, a także układa plany biznesowe na przyszłość. I w wielu firmach taki cel dopiero jest określany właśnie na etapie projektowania strony. Bo skuteczna strona to taka, która koncentruje się na realizacji celu firmy. Co więcej, bardzo często jest też inspiracją, aby pewne wewnętrzne procesy w firmie usprawnić. Mówiąc więc najprościej, strona porządkuje i wyznacza kierunek działań.

Usprawnia komunikację z klientami

Dla współczesnego klienta niezwykle ważne jest, aby komunikacja z firmą przebiegała bez zakłóceń. Dotyczy to zarówno pozyskiwania ogólnych informacji, jak i uzgadniania szczegółów potencjalnej współpracy. Dzięki dobrej stronie oba te aspekty komunikacji są zdecydowanie sprawniejsze. Zawarte na stronie informacje dają odpowiedź na wiele kluczowych pytań. Formularz mailowy oraz dane kontaktowe są natomiast zachęta do zadawania pytań.

Kwestia prestiżu

Choć wymieniona jest na końcu, wcale nie jest najmniej ważna. Kwestia prestiżu to bowiem także kwestia zaufania do firmy. Bycie anonimowym z pewnością nie sprzyja nawiązywaniu więzi z klientem. Strona jest natomiast do tego idealnym narzędziem.

Kontakt

tel. 530-992-006   |   e-mail: biuro@seotrade.pl