fbpx

Specyficzna kampania PPC dla restauracji w centrum dużego miasta

Nie możemy zdradzić wszystkich szczegółów kampanii (szkoda, bo wyszła na prawdę super!), ze względu na uszanowanie prywatności naszego klienta oraz możliwość wystąpienia szkodliwych działań ze strony jego konkurencji.

Budżet reklamowy: 1500,00 zł
Zasięg reklam: 1km od miejsca docelowego
Format: Tekstowy, Graficzny, Video

Specyficzna kampania PPC i Remarketing

Restaurator przygotował specjalną stronę, zachęcającej do odwiedzenia jego lokalu, znajdującego się dosłownie pod nosem klienta. Skupiliśmy się na osobach przemieszczających się bezpośrednio obok restauracji i zaoferowaliśmy im specjalny rabat. Klient od razu miał możliwość dostrzeżenia szyldu restauracji i dysponował kuponem w swoim smartfonie. Ale to nie wszystko! Jeśli dana osoba nie zdecydowała się od razu wybrać do restauracji to reklama lokalu “chodziła za nim” jeszcze przez pewien czas, kiedy odwiedzał inne strony w swoim telefonie, przez co świadomość istnienia takiej restauracji znacząco się umocniła. Procent gości w restauracji podniósł się dość odczuwalnie. Wielu klientów nawet pochwaliło tę formę reklamy.

Jeśli interesuje Cię pozycjonowanie lub tworzenie stron internetowych to zapraszamy do współpracy. Możemy rozkręcić również Twoją restaurację, pub czy kawiarnię.