fbpx

Wszedłeś na naszą stronę dzięki systemowi reklamowemu Google Ads

Twoi klienci mogą trafić na Twoją ofertę właśnie w ten sam sposób…

 

W dzisiejszych czasach idealnym sposobem zareklamowania firmy i własnej strony internetowej jest skorzystanie z oferty reklamowej Google. System Google Ads jest niepowtarzalny, jeśli chodzi o zasięg odbiorców oraz pod względem swojej funkcjonalności.

Czym jest Google Ads?

Google Ads jest systemem pozwalającym na emisję reklam w formie tekstu, grafiki bądź wideo. Pozwala on na wyświetlanie sponsorowanych linków podczas wyświetlania wyników z wyszukiwarki Google oraz na stronach, które współpracują z marką Google. Reklama firmy w Google może zostać utworzona z dnia na dzień i dość szybko można liczyć na pierwsze jej efekty. Potencjalna strona internetowa momentalnie uzyskuje większą widoczność.

Dotarcie do idealnego klienta

Korzystając z wyszukiwarki Google, bez problemu można dostrzec pojawiające się reklamy i linki sponsorowane. Pojawiają się one na górze listy wyszukiwania oraz na dole strony. Stykamy się z nimi codziennie podczas rutynowego surfowania w Internecie. Praktycznie każda strona jest “wystrojona” w różnego rodzaju reklamy, poczynając od reklam tekstowych, poprzez reklamy graficzne, na wideo reklamach kończąc.

Tak wygląda jedna z wielu reklam na przykładzie naszej własnej kampanii w Google Ads:

Kampania Google AdsSystem Google Ads współpracuje również z serwisem YouTube, który codziennie odwiedzają miliony ludzi. Jest to jednej z najlepszych sposobów na dotarcie do potencjalnych klientów. Jednocześnie wyświetlanie reklamy w tym serwisie jest opatrzone niskimi kosztami.

Ponadto swoją reklamę możemy skierować również do użytkowników poczty GMail. Podczas przeglądania poczty, reklamy zostają wyświetlane w górnej części skrzynki odbiorczej lub są wysyłane mailem w formie Newslettera.
W zasięgu sieci reklamowej prowadzonej przez Google każdego dnia jest ok. 90 % polskich Internautów. To świetny wynik!

Koszty kampanii w Google

Utworzenie kampanii reklamowej za pomocą systemu Google Ads z użyciem niewielkiego wkładu finansowego pozwoli i tak na dotarcie do wielu obszarów Internetu. Tak więc małe i średnie firmy, które działają na lokalnym rynku i posiadają niewielki budżet, mogą pozwolić sobie na zwiększenie widoczności swojej strony i przyczynienie się do większej ilości kontaktów ze strony klienta.

Również firmy ogólnokrajowe, które mogą pozwolić sobie na większy wydatek związany z reklamą, mogą zwiększyć ilość wyświetleń strony o kilka milionów na przestrzeni miesiąca. Z pewnością takiego wyniku nie da się osiągnąć poprzez reklamę w telewizji.

Warto rozszerzyć swoje działania marketingowe i zainwestować w reklamę firmy w Google. Rozpoczęcie kampanii niekoniecznie wysokobudżetowej pozwoli na szybką poprawę widoczności naszej firmy na rynku.


Rozmowa ze specjalistą Google Ads

Prosimy o pozostawienie do siebie kontaktu. Specjalista skontaktuje się z Państwem w ciągu kilku godzin.
Jeśli nie posiadają Państwo jeszcze własnej strony WWW, to pole “Adres strony internetowej” prosimy pozostawić puste.
Należy również zaznaczyć kwadrat akceptacji polityki prywatności oraz regulaminu. Rozmowa jest niezobowiązująca.

SEOTRADE - Sprzedaż napędzana pomysłem