fbpx

Przenieś swój biznes do internetu szybko i bezboleśnie!

Sprzedawaj swoje produkty bądź usługi lokalnym klientom za pośrednictwem internetu

 

W dzisiejszych czasach idealnym sposobem zareklamowania firmy i własnej strony internetowej jest skorzystanie z oferty reklamowej Google. System Google Ads jest niepowtarzalny, jeśli chodzi o zasięg odbiorców oraz pod względem swojej funkcjonalności.

Czym jest Google Ads?

Google Ads jest systemem pozwalającym na emisję reklam w formie tekstu, grafiki bądź wideo. Pozwala on na wyświetlanie sponsorowanych linków podczas wyświetlania wyników z wyszukiwarki Google oraz na stronach, które współpracują z marką Google. Reklama firmy w Google może zostać utworzona z dnia na dzień i dość szybko można liczyć na pierwsze jej efekty. Potencjalna strona internetowa momentalnie uzyskuje większą widoczność.

Dotarcie do idealnego klienta

Korzystając z wyszukiwarki Google, bez problemu można dostrzec pojawiające się reklamy i linki sponsorowane. Pojawiają się one na górze listy wyszukiwania oraz na dole strony. Stykamy się z nimi codziennie podczas rutynowego surfowania w Internecie. Praktycznie każda strona jest “wystrojona” w różnego rodzaju reklamy, poczynając od reklam tekstowych, poprzez reklamy graficzne, na wideo reklamach kończąc.

Tak wygląda jedna z wielu reklam Google Ads na przykładzie kampanii jednego z naszych klientów:

System Google Ads współpracuje również z serwisem YouTube, który codziennie odwiedzają miliony ludzi. Jest to jednej z najlepszych sposobów na dotarcie do potencjalnych klientów. Jednocześnie wyświetlanie reklamy w tym serwisie jest opatrzone niskimi kosztami.

Ponadto swoją reklamę możemy skierować również do użytkowników poczty gmail. Podczas przeglądania poczty, reklamy zostają wyświetlane w górnej części skrzynki odbiorczej lub są wysyłane mailem w formie Newslettera. W zasięgu sieci reklamowej prowadzonej przez Google każdego dnia jest ok. 90 % polskich Internautów. To świetny wynik!

Koszty kampanii w Google

Utworzenie kampanii reklamowej za pomocą systemu Google Ads z użyciem niewielkiego wkładu finansowego pozwoli i tak na dotarcie do wielu obszarów Internetu. Tak więc małe i średnie firmy, które działają na lokalnym rynku i posiadają niewielki budżet, mogą pozwolić sobie na zwiększenie widoczności swojej strony i przyczynienie się do większej ilości kontaktów ze strony klienta.

Również firmy ogólnokrajowe, które mogą pozwolić sobie na większy wydatek związany z reklamą, mogą zwiększyć ilość wyświetleń strony o kilka milionów na przestrzeni miesiąca. Z pewnością takiego wyniku nie da się osiągnąć poprzez reklamę w telewizji.

Warto rozszerzyć swoje działania marketingowe i zainwestować w reklamę firmy w Google. Rozpoczęcie kampanii niekoniecznie wysokobudżetowej pozwoli na szybką poprawę widoczności naszej firmy na rynku.

 


Profesjonalne kampanie reklamowe
w wyszukiwarce Google


Skontaktuj się z nami:

tel. 530-992-006
mail: biuro@seotrade.pl