fbpx

Reklama hotelu w internecie

Reklama hotelu
Reklama hotelu w internecie

Reklama dźwignią handlu. Tak samo w przypadku branży hotelarskiej – należy zadbać o widoczność swojej firmy, bo inaczej nikt nie będzie wiedział o jej istnieniu. Proponujemy Państwu promocje Waszego obiektu za pośrednictwem takich kanałów reklamowych jak pozycjonowanie organiczne w wyszukiwarce Google, oraz reklamę PPC w systemie Google Ads. Więcej na ten temat, mogą Państwo przeczytać w poniższym artykule. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najskuteczniejszymi metodami promocji obiektów hotelowych, pensjonatów, czy też ośrodków wypoczynkowych w całym kraju.

Pozycjonowanie hotelu w wyszukiwarce Google

Jest to proces optymalizacji i pozycjonowania Państwa serwisu internetowego w wynikach organicznych wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie to proces długoterminowy i zwykle dający najlepsze efekty w promocji hotelu. Usługa polega na uzyskaniu jak najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google dla interesujących nas fraz kluczowych, np. “Hotel Płock“, “Noclegi Częstochowa” itp. Wielkość liter w tym przypadku nie ma znaczenia.

Reklama PPC – Twój hotel w Google Ads!

Linki sponsorowane istnieją od samego początku działania systemu reklamowego AdWords, którego właścicielem jest oczywiście amerykańska firma Google. Profesjonalna reklama dla hoteli i ośrodków wypoczynkowych, nie obejdzie się bez uczestnictwa w tej sieci reklamowej. Linki sponsorowane, to po prostu reklamy tekstowe lub graficzne, w wynikach wyszukiwania Google, lub też w sieci reklamowej i stronach partnerów.

Jeśli zastanawiają się Państwo jak wypromować swój hotel, pensjonat, czy też obiekt wypoczynkowy, to pozostaje mi jedynie serdecznie zaprosić do kontaktu z naszą firmą. Zajmujemy się prowadzeniem skutecznych kampanii reklamowych i pozycjonowaniem stron hoteli, pensjonatów oraz ośrodków wypoczynkowych.

Kontakt e-mail
biuro@seotrade.pl

Kontakt telefoniczny
734-193-549