fbpx

Reklama firmy transportowej

Reklama firmy transportowej

Skuteczna reklama firmy transportowej, spedycyjnej lub logistycznej w internecie. Proponujemy Państwu sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które sprawdziły się w wielu firmach transportowych, spedycyjnych i logistycznych w całym kraju. Przechodząc od razu do rzeczy, chciałbym przedstawić Państwu prawdopodobnie najlepsze sposoby na reklamę firmy transportowej w internecie 🙂

Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google

Jest to stara i sprawdzona metoda, która pozwala dotrzeć do ogromnej liczby odbiorców. Plusem reklamy w organicznych wynikach wyszukiwania jest to, iż nasza strona internetowa pracuje dla nas 24h/dobę 7 dni w tygodniu, a Państwo płacą tylko niewielki abonament miesięczny za pozycjonowanie, zamiast płacić za każde kliknięcie.

Użytkownicy wyszukiwarki szukają usług firm transportowych ze swojego miasta, a także z dalszych okolic. Potrzebują również firm, które pomogą im z międzynarodowym transportem towarów. Warto jest zawalczyć o swoje miejsce w rankingu wyszukiwania na najbardziej komercyjne frazy kluczowe w Państwa branży. Dzięki temu uzyskasz stały napływ nowych zleceń.

Reklama w Google Ads

Drugim sposobem na rozreklamowanie swojej firmy transportowej, są linki sponsorowane w systemie Google Ads. Jest to sprawdzona metoda na pozyskiwanie nowych klientów, z której korzysta wiele firm transportowych z całego kraju. W tym modelu rozliczeniowym (PPC), klient płaci tylko wtedy, jeśli użytkownik kliknie reklamę i odwiedzi stronę firmy transportowej.

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli szukają Państwo agencji interaktywnej, która przygotuje i poprowadzi dla Was kampanie reklamowe w systemach reklamowych firmy Google, to bardzo serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. reklamy On-line.

Kontakt e-mail
biuro@seotrade.pl

Kontakt telefoniczny
734-193-549