fbpx

Polityka prywatności

1. Nadrzędnym celem serwisu internetowego seotrade.pl jest dostarczanie swoim użytkownikom sprawdzonej wiedzy na temat pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych w wyszukiwarce Google. Poniżej publikujemy zasady oraz sposób gromadzenia i przetwarzania danych, związanych z obsługą naszego serwisu internetowego, znajdującego się pod adresem internetowym: www.seotrade.pl.

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie seotrade.pl jest firma SEOTRADE Mieczysław Kozak, ul. Przemysłowa 74, 08-500 Ryki, NIP: 7161362864, Regon: 364254750.

3. Administrator za pośrednictwem serwisu internetowego seotrade.pl, gromadzi dane tylko i wyłącznie tych użytkowników, którzy zdecydowali się na podjęcie współpracy z serwisem seotrade.pl, polegającej na pozycjonowaniu ich strony w wyszukiwarce Google.

4. Celem gromadzenia tych danych jest możliwość wystawiania faktur VAT za świadczone usługi użytkownikowi serwisu, a także możliwość kontaktu z użytkownikiem. Niezbędne jest podanie następujących danych, aby użytkownik mógł otrzymać usługę od administratora serwisu:
– dane do wystawienia faktury VAT;
– aktualny adres e-mil;
– adres strony internetowej użytkownika.

5. Administrator serwisu nigdy nie przekazuje danych użytkowników innym podmiotom.

6. Administrator nie gromadzi, nie przetwarza i nie przekazuje innym podmiotom danych użytkowników, którzy nie zdecydowali się z własnej woli na kontakt z administratorem serwisu i nie wyrazili zgody na podjęcie współpracy, polegającej na świadczeniu usług pozycjonowania strony internetowej.

7. Przekazanie danych przez użytkownika do administratora, odbywa się w momencie wypełnienia formularza kontaktowego na stronie głównej serwisu seotrade.pl i wszystkich jego podstronach.

8. Administrator nie gromadzi i nie przetwarza danych kontaktowych, które przychodzą z zapytań z formularzy na stronie. Służą one tylko do jednorazowej odpowiedzi na zapytanie użytkownika, a następnie są kasowane.

Wykorzystanie Cookies

Serwis internetowy seotrade.pl wykorzystuje pliki Cookies ( jak większość stron internetowych ), które umożliwiają korzystanie z jego zasobów i zawierają użyteczne informacje przechowywane na komputerze użytkownika.

Prawa użytkownika

Właścicielem serwisu seotrade.pl jest firma SEOTRADE Mieczysław Kozak z siedzibą w Rykach, ul. Przemysłowa 74, kod pocztowy 08-500, który zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.10.1997 r. ( Dz. U. Nr 133 z dnia 29.10.1997 r. ) zapewnia wszystkim użytkownikom serwisu seotrade.pl możliwość wglądu do swoich danych oraz ich poprawianie, poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny z administratorem serwisu.

Użytkownik, który stał się klientem serwisu i udostępnił swoje dane w celu wystawiania faktur VAT i kontaktu, ma prawo w dowolnym momencie zmieniać lub całkowicie usunąć swoje dane kontaktowe z naszego serwisu. W celu wprowadzenia zmian lub całkowitego usunięcia swojego adresu e-mail z naszej bazy, należy wysłać wiadomość do administratora serwisu na adres biuro@seotrade.pl.

Zmiany w polityce prywatności

Serwis internetowy seotrade.pl zastrzega sobie prawo do zmian w treści powyższej polityki prywatności bez powiadomienia o tym fakcie użytkowników strony. Jeśli nie zgadzają się Państwo z treścią powyższej polityki prywatności i uważają, że została w jakiś sposób przekroczona Państwa prywatność, prosimy o kontakt z naszym administratorem – biuro@seotrade.pl.