fbpx

Plan indywidualny

Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły. Wspólnie znajdziemy najlepszą formę reklamy i pozycjonowania Twojej firmy w internecie! Poniżej przedstawiamy wszelkie formy działalności reklamowej, w których czujemy się dobrze. Może wybierzesz coś z poniższej listy i stworzymy Twój własny, unikalny plan działania?

Lokalne pozycjonowanie stron WWW

Jest to nasza podstawowa usługa, polegająca na promocji strony internetowej w wybranym obszarze. Lokalne SEO to idealne rozwiązanie dla małych firm, szukających klientów głównie ze swojego miasta i okolic.

Pozycjonowanie Long Tail

Jeśli prowadzisz własny sklep online lub duży portal internetowy to warto pokusić się o tzw. pozycjonowanie szerokie. Czym jest Long Tail? Jest to kompleksowa obsługa danego serwisu internetowego w wyszukiwarce. Nie skupiamy się tutaj na kilku frazach kluczowych, tylko bardziej na uzyskaniu jak największego ruchu z wyszukiwarki, gwarantując przy tym pełną analitykę i wsparcie specjalisty.

Reklama w Google Ads

Prowadzimy kampanie reklamowe w systemie Google Ads ( AdWords ). Może to być klasyczna kampania tekstowa (linki sponsorowane), lub bardziej zaawansowane projekty reklamowe jak Zakupy Google, reklama video na YouTube itp.

Reklama w Social Media

Serwisy takie jak Facebook czy Instagram, przyciągają miliony użytkowników. Prawdopodobnie większość Twoich znajomych posiada konto na przynajmniej jednym z tych portali. Warto więc rozważyć działania reklamowe również w tym obszarze.

E-mail Marketing i lejek sprzedaży

Obsługujemy kampanie e-mail marketingowe od A do Z. Pomożemy Ci w załatwieniu wszelkich formalności związanych z GIODO i przetwarzaniu danych osobowych. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie lejek sprzedaży, polegający na stopniowym przygotowywaniu klienta do zakupu. Jest to dość rozległy temat, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny w tej sprawie.

 

Zdaje się na Was!

Zaproponujcie coś

Co w przypadku mojej firmy zadziała najlepiej? Sprawdźcie moją stronę oraz konkurencje. Zaproponujcie skuteczne kanały reklamowe, najlepiej działające w mojej branży.