Przedsiębiorco! Prowadzisz firmę w Lublinie?
Wypełnij poniższy formularz
Chcesz znacząco zwiększyć obroty:
- wykorzystując mechanizmy marketingu internetowego,
- docierając ze swoją ofertą do klientów z całego kraju,
- lub maksymalizując widoczność na lokalnym rynku?
Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji, z których za darmo dowiesz się, jakie elementy marketingu internetowego,
mogą znacząco zwiększyć zyski w Twojej firmie.
Wypełnij formularz widoczny po prawej stronie. Skontaktuję się z Tobą maksymalnie w ciągu kilku godzin (dni robocze), lub zadzwoń pod numer tel. 530-992-006.

Jarosław Kozak - Pasjonat reklamy w Google
Cześć! Nazywam się Jarosław Kozak i jestem certyfikowanym specjalistą Google Ads oraz Google Analytics. Od kilkunastu lat moją największą pasją jest pomaganie małym i średnim firmom skutecznie sprzedawać online.
Prowadzę kampanie tekstowe w sieci wyszukiwania, graficzne w sieci reklamowej oraz produktowe w systemie Merchant Center (Zakupy Google). Zajmuję się także pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarkach.
Zapraszam Cię do skorzystania z darmowych konsultacji poprzez e-maila lub telefonicznie. Zapoznam się z Twoją branżą i niezobowiązująco przedstawię Ci możliwe scenariusze działania.
Prowadzisz firmę w Lublinie lub w okolicach? Spotkajmy się i porozmawiajmy o marketingu internetowym oraz reklamie on-line na żywo!