Marketing Internetowy – Darmowe konsultacje

Przedsiębiorco! Prowadzisz firmę w Lublinie?

Wypełnij poniższy formularzChcesz znacząco zwiększyć obroty:

- wykorzystując mechanizmy marketingu internetowego,
- docierając ze swoją ofertą do klientów z całego kraju,
- lub maksymalizując widoczność na lokalnym rynku?

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji, z których za darmo dowiesz się, jakie elementy marketingu internetowego, mogą znacząco zwiększyć zyski w Twojej firmie.

Wypełnij formularz widoczny po prawej stronie. Skontaktuję się z Tobą maksymalnie w ciągu kilku godzin (dni robocze), lub zadzwoń pod numer tel. 530-992-006.

Specjalista Google Ads

Jarosław Kozak - Pasjonat reklamy w Google

Cześć! Nazywam się Jarosław Kozak i jestem certyfikowanym specjalistą Google Ads oraz Google Analytics. Od kilkunastu lat moją największą pasją jest pomaganie małym i średnim firmom skutecznie sprzedawać online.

Prowadzę kampanie tekstowe w sieci wyszukiwania, graficzne w sieci reklamowej oraz produktowe w systemie Merchant Center (Zakupy Google). Zajmuję się także pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarkach.

Zapraszam Cię do skorzystania z darmowych konsultacji poprzez e-maila lub telefonicznie. Zapoznam się z Twoją branżą i niezobowiązująco przedstawię Ci możliwe scenariusze działania. 

Prowadzisz firmę w Lublinie lub w okolicach? Spotkajmy się i porozmawiajmy o marketingu internetowym oraz reklamie on-line na żywo!

Referencje

Kontakt

Wróć do góry
Call Now Button