fbpx

Co robimy?

Zajmujemy się promocją małych i średnich firm w internecie. Pomożemy Ci dotrzeć ze swoją ofertą do odpowiedniej grupy docelowej, wyrażającej zainteresowanie Twoimi produktami bądź usługami. Zajmujemy się wyłącznie reklamą firm w wyszukiwarkach, czyli przede wszystkim w Google. Dlaczego? Ponieważ uważamy, iż od wielu lat jest to prawdopodobnie najskuteczniejsza forma reklamy na świecie. Jest bardzo wiele firm (zwłaszcza w Polsce), które opierają cały swój marketing internetowy właśnie na pozycjonowaniu.

Pozycjonowanie w Google

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że większość ruchu na polskich stronach internetowych, generuje wyszukiwarka Google? Czasami jest to nawet 90% wszystkich wejść na stronę. Firmy zlecające pozycjonowanie swojego serwisu, znajdują się wyżej w wynikach wyszukiwania, dzięki czemu mają jeszcze więcej klientów. Nieświadomi Przedsiębiorcy uważają, że wystarczy stworzyć stronę firmową i ona już zacznie przyciągać do nas zainteresowane osoby. Nic bardziej mylnego. Jeśli to naprawdę byłoby takie proste, to w takim razie jak zmieścić wszystkich w TOP10? Jest to niewykonalne, dlatego najwyższe pozycje zajmują firmy, które zdecydowały się na pozycjonowanie.

Jak działa reklama w wyszukiwarce?

Wyobraź sobie, że mamy zimę i właśnie spadł pierwszy śnieg. Chcesz więc kupić opony zimowe i gumowe dywaniki do swojego auta. Otwierasz stronę google.pl i wpisujesz w wyszukiwarkę jakąś kombinacje słów np. opony zimowe tanio warszawa. Twoim oczom, ukazuje się lista sklepów internetowych z ofertą opon zimowych. Wybierasz jedną ze stron i zamawiasz produkt, którego tak bardzo potrzebowałeś.

Gratulacje! Właśnie stałeś się klientem strony, która jest dobrze wypozycjonowana w Google.

Widzisz teraz jakie to proste i skuteczne? Klient sam wpisuje interesujące go frazy kluczowe, ponieważ jest już zainteresowany. Ty musisz tylko dostarczyć mu produkt dobrej jakości w atrakcyjnej cenie. Jeśli kiedykolwiek uczestniczyłeś w szkoleniach na temat sprzedaży, to wiesz, jak ważne jest stworzenie potrzeby zakupu w potencjalnym kliencie. W przypadku naszej reklamy ten etap masz już za sobą, ponieważ na Twoją stronę trafiają osoby, które już mają potrzebę zakupu tego produktu bądź zlecenia usługi. Oni szukają już tylko firmy, która im dostarczy rozwiązanie!

Podsumowanie korzyści:

  • Klienci sami szukają produktów i usług, oferowanych przez Twoją firmę;
  • Nie płacisz za pojedyncze wejścia, a jedynie niski, miesięczny abonament;
  • Pozycjonowanie z miesiąca na miesiąc daje coraz lepsze efekty!

Dlaczego warto wybrać SEOTRADE?

  • Mamy ponad 10-letnie letnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych;
  • Na tle konkurencji w Polsce proponujemy bardzo atrakcyjne plany abonamentowe;
  • Nie zwiększamy wielkości abonamentu wraz ze zwiększającym się ruchem na stronie.

Zainteresowany?

Wybierz swój plan SEO

Jesteśmy naprawdę podekscytowani tym, że zainteresowała Cię przygoda z SEO.
Czy Ty również dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów?
Zapraszamy do zapoznania się z planami SEO, klikając w poniższy button.