fbpx

Linki pozycjonujące

W dalszym ciągu bardzo ważne się zdobywanie wysokiej jakości linków wskazujących do pozycjonowanej witryny. Jest to kluczowy element kampanii SEO, jeśli zależy nam na osiągnięciu wysokich pozycji w rankingu wyszukiwania. Wszystkim naszym klientom, zapewniamy wysokiej jakości linki pozycjonujące do strony WWW, natomiast miesięczna liczba linków pozycjonujących jest uzależniona od wybranego planu ( podstawowy, standardowy, zaawansowany, indywidualny ).

To właśnie ilość i jakość linków wskazujących ma największy wpływ na pozycje naszej strony w rankingu wyszukiwania. Niestety na zdobywaniu linków pozycjonujących praca Pozycjonera się nie kończy. Należy jeszcze zadbać o odpowiednie rozróżnienie tekstów zakotwiczenia, ilość linków dofallow i nofallow, czy samo zindeksowanie w rankingu wyszukiwania.

Czas dodawania linków wskazujących, również ma kluczowe znaczenie, gdyż zbyt szybkie “dopalenie” pozycjonowanej strony, może skończyć się filtrem lub wykluczeniem z wyników wyszukiwania. Nasi specjaliści SEO zadbają, aby Twoja strona internetowa, była pozycjonowana w sposób bezpieczny i profesjonalny. Nie zalecamy budowania profilu linków domeny firmowej na własną rękę, gdyż bardzo często takie działanie kończy się banem od Google.