fbpx

Archiwa: Testimonials

Zawierzyłem i udało się! Mój serwis JaroBeats.pl jest teraz skutecznie promowany w internecie!

Bartłomiej

Firma SEOTRADE pozycjonuje stronę firmową naszego warsztatu. Odkąd podjęliśmy współpracę to zauważyliśmy znaczący wzrost odwiedzin, dlatego zamierzamy kontynuować nasze działania w internecie z firmą SEOTRADE.

Daniel Pawlak

Z pełnym przekonaniem polecam firmę SEOTRADE. Firma przeprowadziła dla mnie kampanie w Google AdWords, dzięki czemu otrzymałem zlecenia na kolejnych kilka miesięcy.

Łukasz Chojniak

Firma SEOTRADE jest głównym wykonawcą usług SEO dla naszych klientów. Świetny kontakt z support’em (również w weekendy), bardzo atrakcyjne ceny, oraz profesjonalna obsługa. Współpracujemy z SEOTRADE od wielu lat i zamierzamy powierzać kolejne zlecenia temu wykonawcy.

Marcin

Nie nadążamy z odbieraniem telefonów z internetu 🙂 Dzięki firmie SEOTRADE mamy zawsze pełne ręce roboty – za co serdecznie dziękujemy!

Joanna

Powierzyłam pozycjonowanie mojej strony internetowej firmie SEOTRADE ok. 2 lata temu. Jestem zadowolona z przebiegu tych działań. Firma działa w zakresie abonamentu podstawowego, a efekty są lepsze niż zakładaliśmy.

Adam

Polecam firmę SEOTRADE wszystkim niezdecydowanym. Kilka lat temu podjęliśmy współpracę, która trwa do dziś. Jestem zadowolony z jakości świadczonych usług.

Janusz

Firma SEOTRADE świadczy dla nas usługi reklamowe od 5 lat. Co mogę dodać? Oby tak dalej!